O nás Kontakt
Kariéra Pro partnery Pojištění online
Poptat pojištění online

Sídlo společnosti
a fakturační adresa:

PS ASSISTANCE, s.r.o.
Pražákova 888/66b
639 00 Brno

Einfo@psassistance.cz

IČO: 2558 0736
DIČ: CZ25580736

Zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném KS v Brně, spisová značka C 35521.

Kde nás najdete

GPS: 49°10'34.848"N, 16°36'23.407"E

Lidé v PS ASSISTANCE

Vedení společnosti

Bohuslav Bábor
jednatel společnosti
Ebabor@psmail.cz

Obchodní oddělení

Ing. Ondřej Klubal
vedoucí oddělení
M724 076 199
Eklubal@psmail.cz
Mgr. Tomáš Kryl
M724 201 522
Ekryl@psmail.cz
Jan Klusoň
M724 526 756
Ekluson@psmail.cz
Kateřina Kechajov
M724 526 748
Ekechajov@psmail.cz
Ing. Michal Hubáček
M602 569 678
Ehubacek@psmail.cz
Markéta Foltýnová
M778 775 337
Efoltynova@psmail.cz
Marie Sedláková Dis.
M778 775 338
Esedlakova@psmail.cz
Bc. Martina Kumpová
M778 772 995
Ekumpova@psmail.cz
Denisa Nováková Dis.
M778 775 336
Enovakova@psmail.cz
Lukáš Menoušek
M724 819 924
Emenousek@psmail.cz
Erik Jelínek
M777 639 624
Ejelinek@psmail.cz
Bc. Andrea Slavíčková
M724 911 813
Eslavickova@psmail.cz
Ing. Kateřina Mištinová
M606 733 166
Emistinova@psmail.cz
Ing. Petr Lazecký (Zlín)
M724 067 048
Elazecky@psmail.cz
Martina Pošívalová
M778 775 335
Eposivalova@psmail.cz
Bc. Barbora Zobalová
M724 517 969
Ezobalova@psmail.cz

Likvidace pojistných událostí

Mgr. Jiří Ambrož
vedoucí oddělení
M602 594 940
Eambroz@psmail.cz
Bc. Oldřich Lošťák
M602 152 725
Elostak@psmail.cz
Eliška Klemšová
M724 510 909
Eklemsova@psmail.cz

Back office

Zuzana Trlidová
vedoucí oddělení
M606 659 401
Etrlidova@psmail.cz
Monika Jelínková
M777 639 623
Ejelinkova@psmail.cz